Poslední šance MioWeb na furt – 25% sleva

SlevaMioweb_px400

Poslední šance MioWeb na furt – sleva 25%

Pokud uvažujete o vlastním moderním a skvělém webu, který si budete spravovat sami, tak máte jedinečnou příležitost pořídit si MioWeb na trvalo.

Právě totiž do nedělní půlnoci probíhá poslední slevová akce -25%, než se přejde na měsíční platby za MioWeb a bude tak mnohem dražší.

Tato skvělá příležitost pořídit si licenci MioWeb na trvalo, jen s případným ročním prodloužením se už NEBUDE NIKDY OPAKOVAT!

Nezmeškejte svou šanci zakoupit si MioWeb se slevou 25% !

Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
 • V.I.P. novinky

  Přihlašte se k V.I.P. novinkám Miloslava Látala a získejte přístup k neveřejným nabídkám online kurzů, webinářů a hodnotného obsahu ZDARMA

  Neveřejné nabídky a hodnotný obsah obdržíte skrze svůj e-mail zdarma několikrát do týdne. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu já (Miloslav Látal) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů pouze za účelem zasílání novinek

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání V.I.P. novinek Miloslava Látala na 4 roky. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz Odhlásit se v každé zaslané zprávě.

 • Jak vytvořit reklamu na facebooku
  Reklama na facebooku
 • Kategorie